KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 15229188
*
nr 1522 9188
Gravyrer
ett par, Frankrike. Bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 55x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2023
kl 20:05:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/2 18:29:49
1
Vinnande bud
20/2 19:58:05
2
600 kr
20/2 19:58:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22
-
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:14
*
Gravyrer
Läs om budbetjänten
nr 1522 9188
Gravyrer
ett par, Frankrike. Bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 55x60 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/2 18:29:49 | 1 | Vinnande bud |
20/2 19:58:05 | 2 | 600 kr |
20/2 19:58:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22 -
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57 -
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:14